יצירת קשר
חיפוש באתר

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
דם בצואה אצל ילדה בת תשע
מחבר: מירב תאריך ושעה: 28/07/2013 19:23
שלום רב. היום ביצעתי לבתי בת התשע וחצי בדיוקות דם שנדמה לי שתקינות ובדיקת צואה. הרופאה אמרה לי שהיא רואה שיש לה דם בצ׳ואה וגם תולעים ושכנראה שזה חיידק כלשהו. בתי סובלת מכאבי בטן כל יום במשך רוב היום. יש לה תאבון תודה לאל! לפעמים היא משלשלת אבל לרוב יש לה צואה רכה. כל יום ולעתים פעמיים ביום. יש לה גם רגישות ללקטוז אם כי אני יודעת ללא בדיקה מתוקף היותי אמה. אני סובלת ממעי רגיז ולכן תארתי לי שגם היא אבל כעת כשהרופאה אמרה מה יש לה ממש נבהלתי. אגב, הרופאה אמרה שיש לה תולעים אבל לא אותן תולעים שיש במעיים שגורמים לגרד אם כי מדי פעם היו לבתי גם זאת אלא שם אחר של תולעים ואמרה גם שתתן לה תרופה שונה מזאת שנתתי לה עת היו לה תולעים. אור לכל זאת, רציתי לדעת בבקשות, מה הסיבה לדם בצואה והועם יכול להיות שזה בגלל שבמקרה הבוקר עת היא ניסתה לעשות ג׳קי בשביל הבדיקה והיא אכלה רק משהו קטן ושתתה מעט מים והקיק יצא לה קשה וממש כפית לבדיקה יצא לה קקי וחשבתי שמא זה מהמאמץ לעשות קקי שיצא לה הדם מפי הטבעת עקב שריטה או שזה לא קשור. אז אני מאוד מאוד אודה לך אם תתן לי תשובה ממה שכתבתי כאן במידה וזה מספיק כדי לענות לי ולהרגיע אותי. מה הסיבות בכלל שיש לילדים דם בצואה??? האם זה יכול להיות לבולל אותן תולעים?? תודה רבה מראש. מירב.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום